İleti Öğrenci Dergisinin İkinci Sayısı Yayında

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Uygulama Dergisi’nin İkinci Sayısı Yayında

Aksaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan “İleti Öğrenci Dergisi”nin ikinci sayısı okuyucularıyla buluşuyor.

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencilerinin özverili çalışmalarıyla yıllık periyotlarda hazırlanan İleti Öğrenci Dergisi’nin ikinci sayısı içerdiği çeşitli başlıklarla okurlarını bilgilendiriyor. Yeni sayıda 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen deprem ve sonrasında yaşananlara özel olarak hazırlanan dosyayla birlikte NFT'ler, CHATGPT tabanlı yapay zekâ programlarının geleceğimizi nasıl şekillendirdiği, markların oyunlaştırma çalışmaları, iletişim alanına dair teorik bilgiler, meslekte yabancı dilin önemi, reklamlarda kadının rolü, alanlarında uzman kişilerle yapılan röportajlar, okuyucularımıza önerilen kitaplar, filmler ve Aksaray'ın doğası gereği yaşadığı kuraklık gibi çeşitli konularda alınan uzman görüşleri yer alıyor.

Öğrencilere teorik bilgilerin yanı sıra uygulama yaparak deneyim kazanma fırsatı sunmayı amaçlayan İleti Öğrenci Dergisi’nin yeni sayısı için tıklayınız.