ASÜ’deki Çalışmalar Şehir Odaklı Kurgulanıyor

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Alpay Arıbaş, şehir odaklı bir çalışma stratejisi içinde olduklarını, bunu sağlamanın en temel yolunun da iş birliklerinden geçtiğini söyledi.

Rektör Arıbaş’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı ve Aksaray Girişimci Muhtarlar Derneği Başkanı Emre Ağaçdelen, Paşacık Mahallesi Muhtarı ve Dernek Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, İş İnsanı Mustafa Çalışkan, İş İnsanı Ömer Gizlenci, GAMER ve Sosyal Etüt Proje İl Müdürü Hasan Ekecik, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Öğretmeni Ramazan Altundağ, Aksaray Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Ali Özcan, Aksaray Engelliler Derneği Başkanı Bekir Kaya ve ekibiyle, Aksaray Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mustafa Dağ ve ekibi, ASÜ Rektörü Arıbaş’ı makamında ziyaret ederek, başarı ve tebrik dileklerinde bulundular. Ziyaretlerde, birlikte yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi. 

Ziyaretleri için konuklarına teşekkür eden Rektör Prof. Arıbaş, yapıp ettikleri çalışmaları şehir odaklı kurguladıklarını, başarıyı arttırmak için de şehrin farklı dinamikleriyle çeşitli alanlarda iş birlikleri oluşturmaya gayret gösterdiklerini belirtti.

7599